MC342dnw

Küçük işletmeler ve ev ofisler için kablosuz ağa bağlanmaya hazır A4 renkli MFP

  • A4 renkli 4’ü 1 arada MFP, 1 – 5 kullanıcılı
  • 20ppm renkli ve 22ppm siyah/beyaz
  • 350 sayfa standart kağıt kapasitesi
  • PCL/PS yazıcı dili emülasyonu
  • RADF ve Otomatik dubleks baskı standart
  • Kablosuz bağlantıya hazır
  • Mobil baskı ile uyumlu

MC342dnw küçük işletmeler ve ev ofis çalışanlarının ihtiyaç duyduğu baskı, tarama, kopyalama ve faks özellikleriyle, profesyonel kalite ve dayanıklılık sunar. Renkli baskı hızı 20ppm ve siyah/beyaz baskı hızı 22ppm, kullanıcılara ofis için baskı esnekliği ve doküman yönetimi sağlar. MC342dnw, MFP’nizi en uygun yere konuşlandırmanızı sağlayan kablosuz ağa bağlanmaya hazırdır.

 

MC342dnw standart dubleks baskı, tarama/kopyalama, otomatik RADF ve üstün kaliteli HD renk ile siyah/beyaz A4 baskı sunar.

 

Ofis içi baskı sayesinde akıllı baskı, zaman ve paradan tasarruf eder

Dokümanlarınızı yönetmek ve basmak oldukça basittir. HD renkli baskı, basmak istediğini işi istediğiniz anda etkin bir biçimde yönetmenize imkan sağlayan araçlar kombinasyonu ile her çeşit dokümanı ofis içinde basabilirsiniz. Kartvizitler, afişler (1320mm’ye kadar), el ilanları, sunumlar, kitapçıklar, CD/DVD etiketleri ve daha fazlasını, 220gr/m2’ye kadar çeşitli kağıtlara baskı alabilirsiniz.

 

Kullanışlı doküman yönetimi işlevselliği ile keskin, doğru tarama

Keskin, hızlı ve doğru tarama, size dokümanlarınızı kolaylıkla temiz bir şekilde dijitalleştirme imkanı sağlar. LDAP, mevcut bir sunucu dizininden direkt iletişim ve eposta verilerine eriştiği sırada direkt USB veya ağ üzerinden tarama yapabilirsiniz.

 

Tek dokunuşlu kolay kopyalama ile çarpıcı sonuçlar

Temiz, keskin ve hızlı neticeler için LED tarama ve baskı kombinasyonu, tüm fonksiyonlar için tek dokunuşlu düğmelerle, kullanışı kolay arayüzü sayesinde kolay kopyalama sunar. Her zamanki kopyalama ayarlarınızı kaydedin ve kimlik kopyalama ile birlikte kimlikleri tek sayfa üzerine çift taraflı olarak basın.

 

Etkin ve maliyeti düşüren verimlilik

MC342dnw, kullanımda olmadığı zaman, enerji tüketimini 0,5W’a indiren Eco, Derin Uyku ve Otomatik Kapanma modları gibi sürekli maliyetlerinizi azaltmaya yarayan çeşitli özellik ve fonksiyonlarla doğal olarak enerji verimli, ödüllü dijital LED teknolojisi üzerine inşa edilmiştir.

 

Mobil baskı
Bir akıllı telefon veya tablet üzerinden, ağa kablosuz veya web etkin olarak bağlı yazıcıya erişin. Bu yazıcı Apple Inc.'ten AirPrint*, Cortado Workplace ve Microtech Corp.'tan ePrint uygulamalarıyla uyumludur. Bu uygulamalar, dünyanın neresinde olursanız olun hiçbir şekilde direkt bir yazıcı bağlantısı gerekmeden uzaktan baskı imkanı sağlar.

 

*Daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki OKI temsilcisi ile iletişime geçin

*Aygıt yazılımı güncellemesi gerekebilir. Daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

 

Standart 3 yıl garanti ile güvenilir baskı

OKI’nin ultra dayanıklı, ödüllü dijital LED teknolojisi, daha az hareketli parçaya sahiptir. Böylece üstün dayanıklılık için daha az yıpranma oluşur. Ayrıca, sağlam ve güçlü bileşenleri, uzun ömürlü tasarımı, kullanıcılarımıza rahatlıkla standart 3 yıllık bir garanti verme imkanı sağlar.

ÜRÜNLER